zrób to sam – dla domu


łazienka

W dzisiejszym poście pokażę wam kilka ładnych i praktycznych pomysłów na oryginalne wyposażenie Twojej łazienki niewielkim kosztem.

Image

źródło: stylowi.pl

Ze starego krzesła zrobisz doskonały, stylowy wieszak do łazienki. Wystarczyć odciąć nogi i zostawić część z oparciem i kawałkiem siedzenia. taki fragment krzesła malujemy na wybrany przez siebie kolor pasujący do wystroju łazienki. Wieszamy odwrócone oparcie na ścianie mocując odpowiednio stabilnie. Poprzeczki oparcia posłużą jako wieszaki na ręczniki, wystające elementy będą haczykami do zaczepienia na przykład szczotki na sznurku, zaś poprzeczna powierzchnia spodu siedzenia stworzy mini półeczkę, na której poustawiamy podręczne łazienkowe drobiazgi.

Image

źródło: stylowi.pl

Ze zwykłych starych puszek po konserwach zrobisz doskonały wieszak na ręczniki. Wystarczy, że umocujesz je w dwóch rzędach na płaskiej drewnianej płycie. Całość pomaluj na wybraną kolorystykę i ozdób np. przy pomocy techniki decoupage w kwiatowe wzory. Pozostaw całość do wyschnięcia. Na koniec zamocuj w odpowiednim miejscu na ścianie – we wnętrzu puszek układaj zwinięte w rulon ręczniki, które teraz zawsze będą pod ręką.

Image

źródło: stylowi.pl

Jak Wam się podoba taki jack daniels (http://www.bdsklep.pl/jack-daniels) we własnej łazience? 😉

 

Czy wiesz ze z butelek po napojach czy alkoholach zrobisz doskonałe pojemniki na mydło, które ozdobią Twoją umywalkę? Wystarczy dobrze umyć taką butelkę, wypełnić mydłem i zakręcić pasującą gwintem końcówką wyposażoną w pompkę do mydła. W tym przypadku butelkę pozostawiono z etykietką po whiskey – pasuje do klimatycznego wystroju łazienki w stylu na przykład minimalistycznym czy klasycznym, zwłaszcza do męskiej łazienki, choć oczywiście nie tylko. Stworzy ładny kontrast na tle białej ceramiki łazienkowej.

Image

źródło: stylowi.pl

W tym przypadku z kolei na oczyszczonej z etykiety butelce za pomocą szablonu naniesiono farbę akrylową układającą się w napis. Dopasuj końcówkę i postaw przy zlewie. Takie proste rozwiązanie wygląda lepiej niż plastikowe opakowanie mydła ze sklepu. Odwiedź internetowy sklep spożywczy.

Advertisements

Leave a Comment so far
Leave a commentLeave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: